Meie inimesed: pakendi konstruktor Hanna

pakendikonstruktor Hanna demonstreerib toote prototüüpi

Meie inimesed: pakendi konstruktor Hanna

2022. aasta kevadel, kui otsisime Ecoprinti pakendite konstruktorit, võttis Hanna meiega ühendust. Tal olid kõik eeldused, mida pakendite konstruktorilt ootasime – tehniline täpsus, ruumiline mõtlemine, huvi materjali ja erinevate tehnoloogiate vastu. Konstrueerimise praktika on Hanna saanud ülikooli kõrvalt rõivaste tehnilise disainerina tegutsedes.

Hanna on pealehakkamist täis: tal on suurepärased ideed ja lennukad visioonid. Tema uueks hobiks on saanud innovaatiliste pakendilahenduste väljamõtlemine ja elluviimine.

Kui su elu oleks film, siis mis selle pealkiri oleks?

Selle küsimuste vooru kõige raskem küsimus! Aga laias laastus võiks olla filmi nimi midagi sellist: „Kas see on uni või on see hoopis film???“

Kui saaksid elu lõpuni süüa ainult ühte toitu, siis mis see oleks?

Elu lõpuni ühte toitu süües võiks selleks olla mingi eriliselt rikkalik ühepajatoit, mis varustaks mind kõigi vajalike vitamiinidega ja mineraalidega. On vedanud, kui saab täisväärtuslikust toidust kõhu täis süüa.

Kui sa oskaksid ajas rännata, siis kas sa läheksid minevikku või tulevikku?

Läheksin eelajaloolisesse aega dinosaurustega kohtuma ning jätaksin tuleviku saladuseks.

Kui sa saaksid üheks päevaks välja mõelda reegli, mida kõik järgima peaksid, siis mis see oleks?

Kõik inimesed võiks olla sama viisakad ja sõbralikud nagu kolleegid Ecoprindis 😊 Üks päev meeldiva seltskonna keskel annab inspiratsiooni ka edaspidiseks.