Inimesed

Projektijuht

Marge Nikopensius

mob 50 94 568
marge@ecoprint.ee

Projektijuht

Leana Lõhmus

mob 56 985 556
leana.lohmus@ecoprint.ee

Laiformaadi projektijuht

Merje Teder

mob 53 499 009
merje@ecoprint.ee

Müügiassistent

Maili Luik

+372 7331 403
maili@ecoprint.ee

Müügiassistent

Monika Justus

+372 7331 402
monika@ecoprint.ee

Tegevjuht / juhatuse liige

Margo Tärn

+372 7331 400
margo@ecoprint.ee

Finantsjuht / juhatuse liige

Marju Kuusepuu

+372 7331 400
marju@ecoprint.ee

Büroojuht

Gled Airiin Tärn

+372 7331 400
gled-airiin.tarn@ecoprint.ee

Logistik

Pilleriin Villakov

+372 7331 406
pilleriin@ecoprint.ee

Graafiline disainer

Külli Kalmus

kulli.kalmus@ecoprint.ee 

Tootmisjuht

Kaimar Kaer

mob 52 59 864
kaimar@ecoprint.ee

TUTVUSTUS

Inimesed Ecoprint

Ecoprint asutati 2007. aastal kolme trüki- ja disainiteenuste alal tegutsenud ettevõtte ühendamise teel. Seeläbi on meil tänaseks trükiteenuste ja graafilise disaini pakkumise kogemust üle 20 aasta.

Ecoprint on üks vähestest trükiteenuseid pakkuvatest ettevõtetest, kus tegutseb sedavõrd laiapõhjalise kogemusega meeskond. Aastatepikkune tihe koostöö Ecoprindi loovmeeskonna, trükimaailma tippspetsialistide ja projektijuhtide vahel tagab meie klientidele kõrge kvaliteedi nii trükilahenduste kui tervikteenuse näol. Ecoprindi kliendid ei pea muretsema, kuidas nende ettevõtte reklaamtrükised valmivad. Nad usaldavad Ecoprindi kogenud meeskonda ning saavad keskenduda oma äri arendamisele.

Ecoprindi põhiteenused on olnud pikka aega graafiline disain ja ofsettrükk, kuid alates 2014. aastast pakume teenusena ka laiformaat digitaaltrükki ning alates 2016. aastast valmivad uue digitrükimasina all väikesetiraaźilised personaliseeritud trükised, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Kogenud ja pühendunud meeskonna kätesse on usaldanud oma tellimused nii Eesti kui Skandinaavia ettevõtted ja organisatsioonid.

Vali Ecoprint, kui:

  • vajad professionaalset suhtumist;
  • hindad kõrget kvaliteeti ja usaldusväärsust;
  • pead oluliseks keskkonnasäästlikku mõtteviisi;
  • toetad vastutustundlikku ettevõtlust.

UUDISED

  • Ecoprint: Elagu 9. mai!

    Mis tundeid tekitab sinus 9. mai? Ärevaid? Rõõmsaid? Kurbi? Segaseid? Ah et mis imepäev see 9. mai üldse on? Üha enam inimesi ei oska seda eriliseks pidadagi. Miks ...

  • Lihtne nipp konkurendid seljataha jätta

    Mõista-mõista, mis see on: suur nagu maja, põletab tunnis 20 liitrit kütust, tossab ja müriseb, ning lõikab õuna kolmeks tükiks? Õige vastus: Nõukogude Liidus v...

  • Päris trükis on parem kui PDF!

    Kas pole kummaline, kuidas tarkade inimeste soovitused üksteisele mõnikord vastu räägivad? Juhan Liiv ütles: „Kes minevikku ei mäleta, see elab tulevikuta.” Sam...