Inimesed

Laiformaadi projektijuht

Merje Teder

+372 7331 415

mob 53 499 009

merje@ecoprint.ee

Projektijuht

Marge Nikopensius

+372 7331 404

mob 50 94 568
marge@ecoprint.ee

Projektijuht

Leana Lõhmus

+372 7331 413

mob 56 985 556
leana@ecoprint.ee

Müügiassistent

Maili Luik

+372 7331 403

maili@ecoprint.ee

Müügiassistent

Monika Justus

+372 7331 402

monika@ecoprint.ee

Ekspordi arendusjuht

Mari Kandla

mob + 372 52 67713
mari.kandla@ecoprint.ee

Müügi- ja tootmisdirektor / juhatuse liige

Margo Tärn

+372 7331 400
margo@ecoprint.ee

Finantsjuht / juhatuse liige

Marju Kuusepuu

+372 7331 407
marju@ecoprint.ee

Büroojuht

Silja Helmdorf

+372 7331 400
silja@ecoprint.ee

Logistik

Pilleriin Villakov

+372 7331 406
pilleriin@ecoprint.ee

Graafiline disainer

Lii Ranniku

lii@ecoprint.ee

https://rannikul.wordpress.com/

Tootmisjuht

Kaimar Kaer

mob 52 59 864
kaimar@ecoprint.ee

TUTVUSTUS

Ecoprint asutati 2007. aastal kolme trüki- ja disainiteenuste alal tegutsenud ettevõtte ühendamise teel. Seeläbi on meil tänaseks trükiteenuste ja graafilise disaini pakkumise kogemust üle 20 aasta.

Ecoprint on üks vähestest trükiteenuseid pakkuvatest ettevõtetest, kus tegutseb sedavõrd laiapõhjalise kogemusega meeskond. Aastatepikkune tihe koostöö Ecoprindi loovmeeskonna, trükimaailma tippspetsialistide ja projektijuhtide vahel tagab meie klientidele kõrge kvaliteedi nii trükilahenduste kui tervikteenuse näol. Ecoprindi kliendid ei pea muretsema, kuidas nende ettevõtte reklaamtrükised valmivad. Nad usaldavad Ecoprindi kogenud meeskonda ning saavad keskenduda oma äri arendamisele.

Ecoprindi põhiteenused on olnud pikka aega graafiline disain ja ofsettrükk, kuid alates 2014. aastast pakume teenusena ka laiformaat digitaaltrükki ning alates 2016. aastast valmivad uue digitrükimasina all väikesetiraaźilised personaliseeritud trükised, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Kogenud ja pühendunud meeskonna kätesse on usaldanud oma tellimused nii Eesti kui Skandinaavia ettevõtted ja organisatsioonid.

Vali Ecoprint, kui:

  • vajad professionaalset suhtumist;
  • hindad kõrget kvaliteeti ja usaldusväärsust;
  • pead oluliseks keskkonnasäästlikku mõtteviisi;
  • toetad vastutustundlikku ettevõtlust.

UUDISED

  • Meeldejäävad projektid- Nuvalo sõidukid

    Kuidas tavalisest sai eriline! Veidi aega tagasi näitasime Teile pilte ühest vahvast projektist, mis oli meie jaoks nii põnevust kui väljakutseid täis. Küll aga jä...

  • Kliendikiri nr 5

    Sissejuhatuseks Aasta algus läks Ecoprindis väga kiirelt käima. Käed-jalad on olnud tööd täis ning võime tagasi vaadates veenduda, et aasta algus on olnud väga p...

  • Uued tuuled laiformaadi projektijuhtimises

    Ecoprindi laiformaadi projektijuhtimine on saanud sisse uue hoo ning ka uue näo. Lubage tutvustada- Merje Teder. Merje on töötanud trükinduses juba pea 15 aastat ning...