Inimesed

Müügi- ja tootmisdirektor / juhatuse liige

Margo Tärn

+372 7331 400
margo@ecoprint.ee

Finantsjuht / juhatuse liige

Marju Kuusepuu

+372 7331 407
marju@ecoprint.ee

Büroojuht

Silja Helmdorf

+372 7331 400
silja@ecoprint.ee

Logistik

Pilleriin Villakov

+372 7331 406
pilleriin@ecoprint.ee

Projektijuht

Marge Nikopensius

+372 7331 404

mob 50 94 568
marge@ecoprint.ee

Projektijuht

Leana Lõhmus

+372 7331 413

mob 56 985 556
leana@ecoprint.ee

Projektijuht

Vootele Poll

mob 55 985 255
vootele@ecoprint.ee

Müügiassistent

Maili Luik

+372 7331 403

maili@ecoprint.ee

Müügiassistent

Monika Justus

+372 7331 402

monika@ecoprint.ee

Müügiassistent

Merje Teder

+372 7331 415

merje@ecoprint.ee

Graafiline disainer

Lii Ranniku

lii@ecoprint.ee

https://rannikul.wordpress.com/

Tootmisjuht

Kaimar Kaer

mob 52 59 864
kaimar@ecoprint.ee

TUTVUSTUS

Ecoprint asutati 2007. aastal kolme trüki- ja disainiteenuste alal tegutsenud ettevõtte ühendamise teel. Seeläbi on meil tänaseks trükiteenuste ja graafilise disaini pakkumise kogemust üle 20 aasta.

Ecoprint on üks vähestest trükiteenuseid pakkuvatest ettevõtetest, kus tegutseb sedavõrd laiapõhjalise kogemusega meeskond. Aastatepikkune tihe koostöö Ecoprindi loovmeeskonna, trükimaailma tippspetsialistide ja projektijuhtide vahel tagab meie klientidele kõrge kvaliteedi nii trükilahenduste kui tervikteenuse näol. Ecoprindi kliendid ei pea muretsema, kuidas nende ettevõtte reklaamtrükised valmivad. Nad usaldavad Ecoprindi kogenud meeskonda ning saavad keskenduda oma äri arendamisele.

Ecoprindi põhiteenused on olnud pikka aega graafiline disain ja ofsettrükk, kuid alates 2014. aastast pakume teenusena ka laiformaat digitaaltrükki ning alates 2016. aastast valmivad uue digitrükimasina all väikesetiraaźilised personaliseeritud trükised, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Kogenud ja pühendunud meeskonna kätesse on usaldanud oma tellimused nii Eesti kui Skandinaavia ettevõtted ja organisatsioonid.

Vali Ecoprint, kui:

  • vajad professionaalset suhtumist;
  • hindad kõrget kvaliteeti ja usaldusväärsust;
  • pead oluliseks keskkonnasäästlikku mõtteviisi;
  • toetad vastutustundlikku ettevõtlust.

UUDISED

  • Kliendikiri nr 4

    Kõik on UUS sügiskUUS Sügis on justkui teine jaanuar- uued algused ja uus hoog kõikides tegemistes. Suvepuhkused on lõppenud ja on aeg lükata uuesti täiskäik siss...

  • Kliendikiri nr 3

    Tere hea lugeja! Sinuni on jõudnud meie kliendikiri oma uues vormis. Edaspidi hakkab meie kliendikiri ilmuma meie kodulehel. Soovime, et läbi selle saaksid kõik meie k...

  • Meie kink Eestile!

    Tänavu veebruaris otsustasime Ecoprindi poolt teha EV100 puhul oma riigile kingi. Varasema kogemuse põhjal sai selleks taaskord metsaistutus koostöös RMK’ga.  Käi...