Inimesed

Projektijuht

Marge Nikopensius

mob 50 94 568
marge@ecoprint.ee

Projektijuht

Leana Lõhmus

+372 7331 413
mob 56 985 556
leana@ecoprint.ee

Müügidirektor

Siim Rostin

mob 52 32 619
siim.rostin@ecoprint.ee

Müügiassistent

Maili Luik

+372 7331 403
maili@ecoprint.ee

Müügiassistent

Monika Justus

+372 7331 402
monika@ecoprint.ee

Tegevjuht / juhatuse liige

Margo Tärn

+372 7331 400
margo@ecoprint.ee

Büroojuht

Gled Airiin Tärn

+372 7331 400
gled-airiin.tarn@ecoprint.ee

Pearaamatupidaja

Erika Ilisson

+372 7331 400
erika.ilisson@ecoprint.ee

Trükijuht

Kaimar Kaer

Kaimar.Kaer@ecoprint.ee

Järeltöötluse vanem

Robert Pluum

Robert.Pluum@ecoprint.ee

Graafiline disainer

Külli Kalmus

kulli.kalmus@ecoprint.ee 

Tehniline disainer

Üllar Krautmann

Yllar.Krautmann@ecoprint.ee 

TUTVUSTUS

Ecoprint asutati 2007. aastal kolme trüki- ja disainiteenuste alal tegutsenud ettevõtte ühendamise teel. Seeläbi on meil tänaseks trükiteenuste ja graafilise disaini pakkumise kogemust üle 20 aasta.

Ecoprint on üks vähestest trükiteenuseid pakkuvatest ettevõtetest, kus tegutseb sedavõrd laiapõhjalise kogemusega meeskond. Aastatepikkune tihe koostöö Ecoprindi loovmeeskonna, trükimaailma tippspetsialistide ja projektijuhtide vahel tagab meie klientidele kõrge kvaliteedi nii trükilahenduste kui tervikteenuse näol. Ecoprindi kliendid ei pea muretsema, kuidas nende ettevõtte reklaamtrükised valmivad. Nad usaldavad Ecoprindi kogenud meeskonda ning saavad keskenduda oma äri arendamisele.

Ecoprindi põhiteenused on olnud pikka aega graafiline disain ja ofsettrükk, kuid alates 2014. aastast pakume teenusena ka laiformaat digitaaltrükki ning alates 2016. aastast valmivad uue digitrükimasina all väikesetiraaźilised personaliseeritud trükised, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Kogenud ja pühendunud meeskonna kätesse on usaldanud oma tellimused nii Eesti kui Skandinaavia ettevõtted ja organisatsioonid.

Vali Ecoprint, kui:

  • vajad professionaalset suhtumist;
  • hindad kõrget kvaliteeti ja usaldusväärsust;
  • pead oluliseks keskkonnasäästlikku mõtteviisi;
  • toetad vastutustundlikku ettevõtlust.

UUDISED

  • Ka pakendeid on vaja pakendada

    Kes meist ei mäletaks vahvat raamatutegelast nimega ninatark muna! Selle kummalise selliga on seotud mitmeid juhtumisi, ent meenutagem täna üht: „Sa oled nii ennas...

  • Kõige kummalisem masin

    On uskumatu, mida kõike spetsiaalse masinaga teha saab.  Näiteks jäätise vahvlitopse valmistada õunu koorida fusilli pastat teha gloobustele kaarte pe...

  • Mis saab paberijääkidest?

    Meie nimi on Ecoprint põhjusega – me tahame luua uut väärtust nii, et vana üleliia kahjustatud ei saaks. Mis on vana väärtus?  Meie küsiksime pigem nii: mis o...