Inimesed

Projektijuht

Marge Nikopensius

mob 50 94 568
marge@ecoprint.ee

Projektijuht

Leana Lõhmus

+372 7331 413
mob 56 985 556
leana@ecoprint.ee

Müügidirektor

Siim Rostin

mob 52 32 619
siim.rostin@ecoprint.ee

Müügiassistent

Maili Luik

+372 7331 403
maili@ecoprint.ee

Müügiassistent

Monika Justus

+372 7331 402
monika@ecoprint.ee

Tegevjuht / juhatuse liige

Margo Tärn

+372 7331 400
margo@ecoprint.ee

Büroojuht

Gled Airiin Tärn

+372 7331 400
info@ecoprint.ee

Pearaamatupidaja

Erika Ilisson

+372 7331 400
erika.ilisson@ecoprint.ee

Tootmisjuht

Merje Teder

mob 53 499 009
merje@ecoprint.ee

Graafiline disainer

Külli Kalmus

+372 7 331 400
kulli.kalmus@ecoprint.ee 

TUTVUSTUS

Ecoprint asutati 2007. aastal kolme trüki- ja disainiteenuste alal tegutsenud ettevõtte ühendamise teel. Seeläbi on meil tänaseks trükiteenuste ja graafilise disaini pakkumise kogemust üle 20 aasta.

Ecoprint on üks vähestest trükiteenuseid pakkuvatest ettevõtetest, kus tegutseb sedavõrd laiapõhjalise kogemusega meeskond. Aastatepikkune tihe koostöö Ecoprindi loovmeeskonna, trükimaailma tippspetsialistide ja projektijuhtide vahel tagab meie klientidele kõrge kvaliteedi nii trükilahenduste kui tervikteenuse näol. Ecoprindi kliendid ei pea muretsema, kuidas nende ettevõtte reklaamtrükised valmivad. Nad usaldavad Ecoprindi kogenud meeskonda ning saavad keskenduda oma äri arendamisele.

Ecoprindi põhiteenused on olnud pikka aega graafiline disain ja ofsettrükk, kuid alates 2014. aastast pakume teenusena ka laiformaat digitaaltrükki ning alates 2016. aastast valmivad uue digitrükimasina all väikesetiraaźilised personaliseeritud trükised, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Kogenud ja pühendunud meeskonna kätesse on usaldanud oma tellimused nii Eesti kui Skandinaavia ettevõtted ja organisatsioonid.

Vali Ecoprint, kui:

  • vajad professionaalset suhtumist;
  • hindad kõrget kvaliteeti ja usaldusväärsust;
  • pead oluliseks keskkonnasäästlikku mõtteviisi;
  • toetad vastutustundlikku ettevõtlust.

UUDISED

  • Kas pannkooke on võimalik trükkida?

    Pannkooke on pealtnäha lihtne teha: paar muna, natuke jahu ja pisut piima. Seejärel pann kuumaks, õli peale, tainas otsa ja mõni minut praadimist. Ei midagi keerulist...

  • Tuhat kirvestega julmurit? No ei!

    Oleme Ecoprindis viimasel ajal trükise „elulõnga” peale mõelnud ja sellest ka kirjutanud. Meie jaoks on nii pakendite kui muude trükiste tootmine i...

  • Mitu inimest teeb ühte pakendit? Vastus on uskumatu

    Kui palju sa toidupoes või Kaubamajas osteldes pakendi peale mõtled? Mitte liiga palju, eks? Pakend on ju pelgalt selleks, et lihatükki või lauamängu välise maailma...