Kuidas lõpeb üks korralik saaga?

Kuidas lõpeb üks korralik saaga?

Oleme viimasel ajal palju iseenda saba kergitanud. Peamiselt muidugi selleks, et meie tööd sulle ehk potentsiaalsele või olemasolevale kliendile läbipaistvamaks muuta. 

Oleme kirjeldanud trükiprotsessi, mille tulemusel pakend või muu trükis lõpuks valmib. See protsess algab kusagil kaugel metsades ning kulgeb läbi mitme etapi, nii masinate kui inimkäte abil. 

Oleme naljatledes oma „heietusi” Ecoprindi saagaks hakanud kutsuma ning täna jõuab see saaga lõpule. Aga mis asi on saaga? Kuuleme seda sõna ju pea igal sammul, aga mida see tegelikult tähendab?
Vikipeedia põhjal on saaga muistend skandinaavlaste ja germaanlaste ajaloost. Saagatekstid on eepilised proosajutud, millesse on sageli põimitud salme või terveid luuletusi alliteratiivses värsis. Nende teemaks on „muistsete päevade kangelasteod”, „lood väärikaist meestest”, kes olid sageli viikingid, vahel paganad ja vahel kristlased. 

Niisiis ei erine Ecoprindi blogilood klassikalistest saagadest kaugeltki mitte nii palju, kui võiks arvata. Salme või alliteratiivseid värsse meie postitustes tõesti ehk ei ole, kuid eepilisust ja lugusid väärikatest meestest leiab piisavalt!

Iga reis – ja mida muud üks saaga tegelikult on! – saab aga läbi. Täna räägime sellest, kuidas valmis trükis lõpuks sinu ehk kliendini jõuab. Kui kõik muud tööd on tehtud ning trükised kenasti pakendatud, viiakse valmistoode kaubaväljastusalale. Seal tehakse kaup kliendile kättesaadavaks vastavalt kokkulepitud tarnetingimustele.

Ehk siis juhtub üks kolmest:

  • klient tuleb ise toodetele järele
  • transpordifirma toimetab tooted kliendile
  • Ecoprindi töötaja toimetab tooted kliendile

Ei midagi keerulist niisiis. Tarnetingimused lepime kokku juba siis, kui sinu töö muudki üksikasjad läbi räägime. Reeglina toimub see tellimuse alusel, kuid on võimalik ka koostöölepingu formaadis, mille Ecoprint sinuga kohe alguses sõlmib – nii ei taba sind ükski üllatus ja kui tababki, siis ainult meeldiv!