Tee oma konkurendid kadedaks!

Tee oma konkurendid kadedaks!

Mis on kõige kummalisema kujuga asi maailmas? Poolekshammustatud pirn? Jala külge kleepunud millimallikas? Lauale valgunud kondentspiim?

Nii palju, kui on asju ja nähtusi, on ka neile eriomaseid vorme. Mõnda teataksegi põhiliselt kuju järgi – vöötrada poleks ilma vöötideta olemas ja kui Ruubiku kuubik oleks püramiid, oleks tal hoopis teine nimi.

Kes aga nõukogude ajal sattus elama, see mäletab kolmnurkseid piimapakke, mille võis etiketi sisusse süvenemata ostukorvi tõsta. Nõukogude aeg on õnneks ammu läbi, ent kummalised pakendidisainid pole kuhugi kadunud. Vastupidi –kaasaegne turg on nii konkurentsitihe, et oma tootega silma jäämiseks tuleb kõik võimalused ära kasutada. Sealhulgas need, mida pakub moodne trükitehnika. 

Oleme viimastel nädalatel kirjutanud oma uutest trükimasinatest, mis meil kliente veelgi keskkonnasäästlikumalt teenindada aitavad. 2018. aastal käivitasime projekti nimega „AS Ecoprint ressursitõhususe investeering”, mille sisu on lihtne: tootmine veelgi keskkonnasõbralikumaks muuta. Vahetasime välja aegunud masinad, uuendasime seadmeid, kolisime uuele pinnale ja rajasime Tartu üksusesse uue tootmisliini.

Ühest uuest seadmest kirjutasime siin.

Ja teist vinget masinat kirjeldasime siin

Täna tutvustame meie uut B1-stantsimasinat. Mis toob meid tagasi jutu alguse ehk põnevate kujudega pakendite juurde. 

Stantsimine on järeltöötluse osa, mille eesmärk on trükitud materjali väljalõikamine ja sellele soovi korral erikuju andmine. Peamiselt kasutatakse stantsimist kartongtoodete tootmisel ja Ecoprindis valmistatakse stantsimasinaga põhiliselt pakendeid. 

Tänu meie uuele stantsimasinale saame pakendeid valmistada mitte ainult kiiremini, vaid veelgi huvitavamate ja keerukamate lahendustega. Ja loomulikult loodussõbralikult – keskkonnale mõtlemata poleks Ecoprint see, mis me tahame olla. 

Kuidas plaanid sina oma konkurentidest eristuda? Millise kujuga pakendit sinul vaja läheb? Anna julgelt teada ja ühiselt õnnestub meil su toode nii silmatorkavaks muuta, et su võistlejad elutervet kadedust tundma hakkavad!