Kui kaua on kiiresti?

Kui kaua on kiiresti?

„Kas on see rada liiga pikk, kas ees mind ootab igavik?” küsib Ott Lepland oma laulus „Kaua veel”.

„Ootajal aeg venib nii, nii, et teab, kus mõtted viib,” laulis ansambel Vitamiin mitukümmend aastat varem.

Ootamisest on alati lauldud ja räägitud. Selle kohta küsitakse ka Ecoprindist ning ega meil muud üle jää, kui ausalt vastata. Mis on tegelikult lihtne, sest Ecoprindi kliendi elu on tunduvalt lihtsam kui Ott Leplandi või Vitamiini oma: ei mingit igavikku ega venimist.

„Kui pikk on trükiaeg alates tellimuse kinnitamisest?” küsivad meie kliendid ja õigesti teevad, sest teadmatus ei meeldi kellelegi, eriti muidugi ettevõtetele, kelle tooted kiiremas korras pakendamist vajavad.

Ecoprindi rusikareegel ja lubadus on lihtne: standardsed tööd saavad valmis 5 tööpäeva jooksul peale proofide kinnitamist. Vaatame koos trükifailid üle, teeme kindlaks, et kõik vastab sinu ootustele, ning 5 tööpäeva möödudes on trükised üleandmiseks valmis. Reeglina eeldavad kiired tähtajad järeleandmist kvaliteedis, kuid Ecoprint garanteerib tipptaseme ka sedavõrd lühikese ajaga.

Ka pakendeid suudab Ecoprint nobedalt toota, kvaliteedis ja loodussõbralikkuses kompromisse tegemata. Meie moodsad tootmisliinid suudavad trükkida kuni 50 000 pakendit tunnis ja kellele arvutada meeldib, saab kiiresti teada, et igale Eesti elanikule ühe pakendi trükkimiseks kulub Ecoprindis pelgalt ööpäev. Mõelda vaid, kui ka vaktsineerimine sama kiiresti käiks!

Kui standardsed tööd lubame 5 päevaga valmis saada, siis mittestandardsete puhul lepime sinuga kokku eritähtaja. Näiteks raamatud ja brošüürid valmivad olenevalt köite liigist 2–4 nädalaga, mis annab paljudele konkurentidele silmad ette.

„Ei jää sind ootama, ma ei viitsi oodata sind,” räpib eesti tuntud hiphoppar Pluuto.
Ecoprindi kliendil sellist muret pole, see on meie lubadus!