Kõige kummalisem masin

Kõige kummalisem masin

On uskumatu, mida kõike spetsiaalse masinaga teha saab. 

Näiteks

jäätise vahvlitopse valmistada

õunu koorida

fusilli pastat teha

gloobustele kaarte peale pressida

automaatselt käekirja paberile kanda

Rubiku kuubikut kokku

pannapaberlennukeid valmistada

Ka trükitööstuses on kõikvõimalikke masinaid ja üks neist aitab poognast paberi või papi ruumiliseks liimida!

Kirjutasime hiljuti, et Ecoprindis toodetavate pakendite kujusid on täpselt nii palju, kui disainer välja suudab mõelda. Mida põnevama kujuga pakend, seda suurema tõenäosusega see tähelepanu tõmbab.

Loomulikult dikteerib pakendi kuju toode ise, ent elu on näidanud, et ka kõige standardsem toode on võimalik põneva kujuga pakendisse sobitada.

Stantsitud toorikud tuleb poognatest välja „rebida” ehk meie keeles puhastada. Tihtilugu õnnestub see masinate abil, kuid paljudel ja eriti just põnevamatel juhtudel on vaja toorik poognatest käsitsi välja lõigata. 

Kuid nagu öeldud, tuleb poognast „väljarebitud” paber või katrong ruumiliseks saada ning vastavalt kokku liimida. Sa ei pane ju oma toodet suvalise kujuga paberist pinnalaotusele ega hakka seda siis nägusaks lõpp-produktiks vormima (nagunärvilised lapsevanemad jõuluõhtul kingitusi pakkides). 

Sul on vaja pakendit, kuhu oma kraam supsti sisse panna ja seejärel edasi kaupmeesteni toimetada. Ja just seda me Ecoprindis teeme ning kasutame selleks – uskumatu küll! – spetsiaalset liimimismasinat. Võib-olla polegi see masin nii veider kui gloobusele kaartide kleepimise press või Rubiku kuubiku kokkupanija, kuid peen riistapuu sellegipoolest!

Mõnikord on pakend aga nii keerulise kujuga (mida erilisem, seda parem, mäletad?), et masin võib selle ruumiliseks muutmise ja kokkukleepimisega jänni jääda. Siis tuleb appi võtta kõige kuulikindlam töövahend ehk inimkäsi. Neid on Ecoprindis õnneks piisavalt, üks tublim kui teine! Kui tahad meie inimesi oma silmaga näha (ning loomulikult meie kuulsat liimimismasinat), siis astu aga julgelt läbi! Sa ei taha pärast enam ära minnagi!