Kliendikiri nr 4

Kliendikiri nr 4

Kõik on UUS sügiskUUS

Sügis on justkui teine jaanuar- uued algused ja uus hoog kõikides tegemistes. Suvepuhkused on lõppenud ja on aeg lükata uuesti täiskäik sisse.

Sellele mõeldes oleme otsustanud kutsuda üles kõiki olema loovad ja julged, tuues uut värskust ka ettevõtte kuvandisse. Inspiratsiooni võib ammutada nii sügisestest värvidest, kui ka meie disaineritelt. Ja mis oleks parem ‘liikuv reklaam‘, kui ettevõtte auto.

Autokleebised omavad ettevõtte kuvandi loomises arvestatavat rolli. Läbimõeldud ja atraktiivse kujunduse puhul piisab vaid ühest pilgust, et mõista millega teie ettevõte tegeleb. Teinekord on soov just inimesi positiivselt šokeerida ja erineda massist.

Mõned põnevad näited juba tehtud töödest:

 

 

Värskus ei ole aga igavene. Ka kvaliteetsed kleebised tuhmuvad ja kuluvad ning vajavad väljavahetamist. Kui tunned, et viimane võiks käia ka Sinu ettevõtte masinate kohta, siis julgustame tutvuma meie portfoolioga https://ecoprint.ee/tehtud-tood/  ja kirjutama meile oma soovidest info@ecoprint.ee

 

Jõulud on varsti ukse ees!

Head kliendid! Jõulud on peagi meie ukse ees. Aasta lõppu on vaja mahutada palju tegemisi, mistõttu on täna hea aeg hakata mõtlema 2019. aasta kalendrite ja jõulukaartide peale. Soe tervitus kliendile või partnerile ei jää märkamata!

Kiiremad on juba meile tellimused esitanud ja nüüd ootame ka Sinu oma!

 

Eesti Disainiauhinnad 2018- tunnustati Ecoprindi trükitud ajakirja

MIHUS on akadeemiline ajakiri Eesti noorsootöötajatele, mis antakse välja kolm korda aastas. Ajakiri keskendub kõige värskematele teooriatele, arvamustele ja uuringutele olgu need kohalike või maailmas tuntud spetsialistide poolt. Igal aastal on ajakirja kaaned uue kujundusega ning sel aastal pälvis Sihtasutus Archimedes selle eest ka ’hõbedase’ tunnustuse.

Žürii eesmärk oli valida välja kõige paremad tööd, mis on võimelised konkureerima ADC*Europe konkursil ning auhinnata neid kas kulla, hõbeda või pronksiga. Hinnati uudsust ja innovaatilisust ning ka teostuse kvaliteeti: teostus peab toetama ideed ja tehnilist lahendust.

Ecoprindil oli au olla MIHUSe trükkija. Rõõmustame ja tunneme uhkust ühes MIHUSega.

     

vaata lisa [SIIT]

Ootame Teie tagasisidet

Aastat kokkuvõttes soovime vaadata ennekõike oma klientide poole. Oleme loonud maksimaalselt 5-6 minutit kestva kiirküsitluse, mida ootame täitma kõiki oma kliente. Küsitlus on avatud novembri lõpuni.

Tagasiside ankeet on kättesaadav kahes keeles.

Eestikeelne küsitlus: [SIIT]
Inglisekeelne küsitlus:[SIIT] Teatribuss ja Ecoprint kutsuvad: ELAMUS kingikotti!

Hea ettevõtte juht! Kui te ei ole veel mõelnud, mida sel aastal oma kallile meeskonnale kinkida, siis meil on üks idee. Tulge ja pidage koos Teatribussiga tore perekeskne jõulupidu. Meisterdame Ecoprindi paberijääkidest, laulame ja vaatame jõuluetendust. Soovi korral jääb jõuluvana peale etendust pakke jagama.

Teatribuss mängib Tartus Laulupeomuuseumis 10.12.2018 – 16.12.2018 viimast korda koguperelavastust „Pettsoni ja Finduse jõulud“.

“Pettsoni ja Finduse jõulud” on Sven Nordqvisti loodud südamlik ja humoorikas lugu märkamisest, hoolimisest ja teiste abistamisest.

Teatribussist

Teatribuss tegutseb enamuselt rändteatrina ning on tänaseks 9 tegevusaasta jooksul toonud peamiselt välja kogu perele suunatud omalavastusi, milles on alati kõlanud originaalmuusika.

Missiooniks on rikastada teatrimaastikku mitmekesiste ja elamuslike lavastustega, mis on kogukonda kaasavad, kättesaadavad ning inspireerivad ja aitavad kaasa noorte loovuse ja suhtlemisoskuse arengule. „Peame oluliseks keskkonnasäästlikku mõtteviisi ning lähtume sellest oma tegevuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel. Sellepärast on Tartus meie pikaajalisteks koostööpartneriteks olnud Ecoprint, Laulupeomuuseum kus oma lavastusi mänginud oleme ning Tartu Mänguasjamuuseum. „

Lavastaja: Marko Mäesaar 
Dramatiseerija: Donald Tomberg 
Kunstnik: Riivo Langovits 
Muusika: Andres Vago 
Mängivad: 
Alo Kurvits või Katrin Kalma ja Marko Mäesaar
Autoriõigused: Draken Teaterförlag, Stockholm

Lisainfo ja broneerimine: www.teatribuss.ee või  info@teatribuss.ee