Mis vahet on rumalal ja targal küsimusel?

Mis vahet on rumalal ja targal küsimusel?

„Üks loll võib rohkem küsida, kui kümme tarka jõuab vastata,” teadsid juba meie esivanemad rääkida. Neil oli õigus: iga inimene kuuleb vähemalt korra mõnd küsimust, mis jalad alt lööb.

Kas ma peaksin oma vanematele ütlema, et olen adopteeritud?
Kas keegi teab, mis on president Kaljulaidi perekonnanimi?
Kui kaua kestab sõit Paidest Järvamaale?
Kas kanad on loomad või linnud?
Kas „Kalevipoeg” põhineb tõestisündinud lool?

Ja nõnda edasi. Üks naljakam kui teine.

Kuid on ka küsimusi, mille puhul kehtiks hoopis selline vanasõna: üks tark võib rohkem küsida, kui kümme lolli vastata. Ning just selliseid küsimusi – nupukaid ja põhjendatuid – kuuleme me Ecoprindis iga päev.

Ühte kuulsime tänagi.

„Kellele ma peaksin päringu saatma?” kõlas hääl telefoniliini teises otsas. „Mul on vaja üks trükis toota. Olen kuulnud, et Ecoprindis tehakse see kvaliteetselt ja loodussõbralikult. Aga ma ei tea, kellele hinnapäringut saata.”

Meie õnneks teame!

Ecoprindis käib töö nii: sina saadad päringu aadressile info@ecoprint.ee ning sealt suunatakse sinu kiri edasi projektijuhile, kes sinuga tegelema hakkab. Projektijuht on kui isiklik trükkimise assistent: kohe, kui sul on midagi vaja trükkida, tuleb tema poole pöörduda. Edasiste tellimuste puhul pole meie üldaadressile enam põhjust kirjutadagi, palju lihtsam on otse oma projektijuhiga suhelda.

Tahad teada saada, milline su projektijuht välja näeb? Äkki põrkad temaga kaubanduskeskuses või jõusaalis kokku ja oleks mage, kui talle „tere” ei ütle? Pole midagi lihtsamat: kliki siia ning kohtud meie säravate projektijuhidega näost näkku, arvuti tagant hetkekski tõusmata. Kas pole imeline?

Milline iganes su küsimus ka poleks, anna endast julgelt märku. Kirjuta aadressil info@ecoprint.ee või mine otse meie projektijuhtide lehele. Ükski küsimus ei ole tegelikult rumal ning kui soovid, räägime sulle sellestki, kui kaua Paidest Järvamaale sõidetakse!