Roheline Trükis 14. aastat!

Roheline Trükis 14. aastat!

Täna tähistasime Rohelise Trükise 14. sünnipäeva täitumist.

2003. aastal töötasime koostöös Eestimaa Looduse Fondiga  välja keskkonnasõbraliku trükiteenuse. Aasta hiljem registreerisime Rohelise trükiseTM kaubamärgi, mida on lubatud kasutada vaid Ecoprindis valminud trükistel. Kaubamärk on eriline just seetõttu, et tegu on äriettevõtte ja kolmanda sektori organisatsiooni (Eestimaa Looduse Fond) koostöö viljaga.

Tavatrükisega võrreldes kasutatakse Rohelises Trükises taaskasutatud või FSC-sertifikaadiga ökopaberit ning trükivärve, mis on naftakeemia asemel valmistatud looduslike õlide ja vaikude baasil. See on hea näide integreeritud koostööst – ühendatakse knowhow ja äriplaan, mille tulemusena pakub ettevõte kindla lisaväärtusega toodet.

Meie missioon ja eesmärk on pakkuda keskkonnasõbralikke trükiseid ning olla lojaalne partner oma klientidele. Usume, et 14 aastat tagasi võetud majandusriskid uue kaubamärgi väljatöötamiseks on end ära tasunud ning tagavad meile ka täna klientide usalduse.

Soovime igal sammul julgustada ning olla eeskujuks teistele ettevõtetele oma rohelise mõtteviisiga! Keskkonnasõbralik käitumine aitab vähendada ettevõtte tekitatud ökoloogilist jalajälge ning Roheline Trükis tagab puhtama ja elamisväärse keskkonna ka Sinu lastele ja lastelastele.