Selle peale pole sa tulnud, ega?

Selle peale pole sa tulnud, ega?

Kas tead, mis seob kõiki edukaid inimesi? Vastus on lihtsam, kui arvatagi oskad: edukad inimesed on tänulikud.

Ei ole nii, et kõik iseenesest kätte tuleb. Ja kui tulebki, oskab nutikas inimene selle eest „aitäh” öelda.

Maailmas on levinud üks vahva rituaal: mõtle päeva lõppedes, mille eest sa just nüüd ja just praegu tänulik oled. Raha eest pangas? Hea tervise? Abivalmite sõprade? Oma vabaduse? Armastavate vanemate? Vigade eest, millest on võimalik õppida?

Pane kõik need asjad kirja. Või kui oled juba voodisse roninud ega viitsi pastakat otsima minna, mõtle lihtsalt läbi. Ja ole siis tänulik. Siiralt tänulik. Nii õpid kõiki neid asju veelgi rohkem hindama.

Aga mis eristab edukat inimest väga edukast?

Väga edukad annavad oma tänust ka märku! Helistavad sõbrale. Kirjutavad kolleegile. Lähevad vanematele külla. Ja ütlevad: „Aitäh!”

Lihtsaim ja isikupäraseim viis oma tänulikkusest märku anda on vastav kleebis! Need on viimasel ajal vägagi moodi läinud ja imestada pole siin midagi: kes ei tahaks väga edukas inimene olla!

Ecoprint aitab sul luua kõige vingema ja stiilsema tänukleepsu, mida kingitustele või oma toodetele lisada. Ikka selleks, et klienti või koostööpartnerit tänada. Me valmistame sulle täpselt sellise kujuga kleebiseetiketi, nagu sul vaja on!

Ja ega coolid kleebised vaid tänukleepsudega piirdu! Äkki oled mesinik ja tahad oma meepurgid eriti silmapaistvaks muuta? Võib-olla on sul mõni muu toode, mis überlahedat kleepsu nõuab? Muidugi on: unikaalse disainiga kleebis sobib tegelikult ükskõik millele ja ükskõik millist sõnumit edastama. Sinu ülesanne on oma tootele sobiv etikett välja mõelda ning meie oma see sulle valmis teha.

Asume tööle?