Alustame uue tehnoloogia abil keskkonnasõbraliku lainepapi väärindamist

Alustame uue tehnoloogia abil keskkonnasõbraliku lainepapi väärindamist

Oleme Ecoprindi nime all 15 aastat trükiseid tootnud, koos oma eelkäijate firmadega kokku juba peaaegu 30 aastat. Kui eelmisel aastal suunasime oma fookuse kartongist pakendite tootmisele, siis sel aastal alustame uute tehnoloogiate abil esmakordselt lainepapist pakendite tootmist. Meie eesmärk on kasvatada nii kartongist kui ka lainepapist pakendite osakaalu müügitulus kahekordseks, seda juba 2023. aastaks.

Suurendame tootmisvõimsust 5 miljoni ühikuni aastas. Uute tootmisseadmete kasutuselevõtt võimaldab meil panustada eksporti ning laiendada keskkonnasõbralike lainepapist ja kartongist pakendite turgude geograafiat.

Meie seadmepark võimaldab toota pakendeid, mis vastavad väga erinevate klientide vajadustele. Vastavalt tootele leitakse konstrueerija abiga optimaalseim materjali kasutus ja seeläbi vähendatakse pakendite keskkonnamõju. Lainepapp, mida väärindame, omab FSC® sertifikaati ning on tehtud 70% ulatuses taaskasutatud materjalist.

„Pakend on osa terviklikust ostuelamusest, mistõttu on tarbekaupade tootjate jaoks oluline, et see oleks hästi disainitud ja toetaks tarbijate jaoks aina olulisemat keskkonnasõbralikkuse sõnumit. Siin saab pakenditootja olla partner, pakkudes kestlikumaid lahendusi ja väiksemat süsiniku jalajälge,“ kommenteerib juhatuse esimees Margo Tärn ettevõtte uue suuna tagamaid.

Selgitades, miks investeeriti just lainepapi töötlemise tehnoloogiasse, sõnab Margo Tärn: „Lainepapp on tugev, kuluefektiivne ja ümbertöödeldav materjal, mis on laialt kasutusel. Nõudlus lainepapist jae- ning hulgipakendite järele on maailmas tänu e-kaubanduse võidukäigule kiiresti kasvamas. See on ka Ecoprindi jaoks võimalus leida mitmeid uusi turge ja suurendada ekspordimahte juba lähiaastatel kordades.“

Vaata, kuidas lainepapist pakendi tootmine käib.

Võtke meiega ühendust ning leiame ühiselt kõige keskkonnasäästlikumad ja optimaalsemad pakendilahendused just teie toodetele, mis on ühtlasi kauni välimusega ning tootja- ja tarbijasõbralikud.