Vajadus on kõigi leiutiste ema!

Vajadus on kõigi leiutiste ema!

Kõige loomingulisemad asjad sünnivad vajadusest, mõnikord koguni paratamatusest. „Vajadus on kõigi leiutiste ema,” nagu kuulutab tuntud vanasõna.

Loominguliste leiutiste aeg pole kaugeltki läbi. Isegi pealtnäha „valmis” asju on võimalik kaasajastada ning tihtilugu on põhjuseks justnimelt vajadus. See reegel kehtib ka trükitööstuses, eriti praegu ehk COVID-19 tõttu muutunud maailmas.

Kõikvõimalikud tarneprobleemid vaevavad siiani kogu maailma ning ka Ecoprint sõltub paberi hankimisel ettevõtetest, mis tihtilugu tuhandete kilomeetrite kaugusel asuvad. Kuid selle asemel, et tarneraskuste all kokku vajuda, on meie projektijuhid hakanud tõeliste loovinimestena alternatiivseid lahendusi välja mõtlema. Sageli on alternatiivid sissetöötatud lahendustest paremadki. Ehk nagu ütles Marcus Aurelius: „Sellest, mis seisab sinu tee peal ees, saab sinu tee.” 

Paberiga on raskusi kogu maailmas ja ellu jäävad vaid need trükikojad, mis on paindlikud ja suudavad järskudele muudatustele nobedalt reageerida. Ecoprint on justnimelt selline.

Kui varasemalt on kliendid avaldanud soovi oma tootele mingi kindel paber leida, siis täna on trükikodade suurim väljakutse alternatiiv leida ning seda klientidele tutvustada. Ecoprint on selles muutuses üks teenäitajaid ning kliendid on tunnistanud, et meie pakutud alternatiivid on neid meeldivalt üllatanud. Koguni sel määral, et kaalutaksegi ühe või teise toote paber uuega asendada. 

Oma põhitoodetele oleme suutnud laovaru tagada ja ravimatut paberidefitsiiti Ecoprindis ei ole. Kuid alternatiivide leidmist soovitame kõigile, eriti muidugi siis, kui tellimused on suuremad ja/või ajatundlikumad. Võtke meiega julgelt ühendust ning koos leiame parima võimaliku lahenduse! Mis täna tehtud see homme hooleta!