Miks trükkida pakend Ecoprindis?

Miks trükkida pakend Ecoprindis?

Enese kiitmine on üks raske töö. Isegi eesti vanarahval oli sel teemal mitu head ütlemist:

Hõiska siis, kui mäele saad.

Kelm kiidab ennast, õige mees teisi.

Kiitus on rumalate lõks.

Mune enne, kaaguta siis!

Oma kiit ikka kõige rutemini käes.

Tee enne, kiida pärast!

Oma kiitus haiseb, võõra kiitus heliseb.

Ometi teeme seda kõik – nii turunduses kui igapäevasuhetes. Kus me pääseme, vastasel juhul minnakse ju kellegi teise juurde! Eks taas kord vanasõna appi võttes: kes ikka koera saba kergitab, kui mitte koer ise! 

Ei pääse enesekiitusest meiegi. Siin on kolm olulist põhjust, miks oma pakendid ja muud trükised just Ecoprindist tellida! 

Kvaliteet

Pakendil ja pakendil on vahe. Suur osa pakendi kvaliteedist selgub selle käega katsumisel ja ka visuaalselt võivad sama kavandi järgi trükitud pakendid üksteisest tublisti erineda – kõik sõltub trükikojast, kus pakend trükiti. Ecoprint on suuteline trükkima kvaliteetselt ka ükskõik kui keerulisi pakendeid. Inimest piirab tegelikult vaid tema enda kujutlusvõime, Ecoprindis muudetakse tollesama kujutlusvõime tulemus silmaga nähtavaks väärtuseks. 

Võimekus

Alates eelmisest aastast on Ecoprint oma tegevuse just pakenditele suunanud. Oleme masinaparki oluliselt uuendanud ning keskkonnasõbralikumaks muutnud. Meie uus automaatne pakendi liimiliin on võimeline tootma kuni 50 000 pakendit tunnis. Lisaks muudab võimas tootmisliin ka trükihinna soodsamaks.

Keskkonnahoid

Iga trükis – pakend sealhulgas – saab alguse metsast. Mida vähem paberit, seda rohkem metsa. Päris paberita ei suuda inimene aga paraku elada. See on ka üks põhjusi, miks Ecoprint igal võimalusel loodusele midagi tagasi annab: meie keskne tööfilosoofia on keskkonnasäästlik ja loodussõbralik. Paberi valmistamiseks kasutatav puit on pärit jätkusuutlikult majandatud metsadest, kus istutamise, kasvatamise ja metsaraie tsüklit hoolikalt kontrollitakse.

Igamees kiidab oma hapukaapsta leent, meie oma trükiseid. Õnneks võid sa meie sõnu kontrollida! Me ei aja sulle puru silma ega tee suuga suurt linna – Ecoprindi teenus on tõepoolest kvaliteetne ja keskkonnasõbralik. Ja see pole üldse väike asi, sest aina enam inimesi valib poes just selle toote, mis on valmistatud planeedi tervist silmas pidades. 

Võta meiega ühendust või tule läbi – kukulind võib ju oma nime hüüda, aga meie puhul on suurte sõnade taga ka täpselt sama suured teod!