Ecoprint: Elagu 9. mai!

Ecoprint: Elagu 9. mai!

Mis tundeid tekitab sinus 9. mai?

Ärevaid? Rõõmsaid? Kurbi? Segaseid?

Ah et mis imepäev see 9. mai üldse on? Üha enam inimesi ei oska seda eriliseks pidadagi. Miks peaksidki, eks ole? Sel päeval koguneb kalmistul seltskond vanainimesi, juuaks viina ja lauldakse omaaegseid sõjalaule, mis seal siis nii erilist?

Ega olegi.

AGA…

9. mai on tegelikult tähtsam päev, kui paljud arvavad. Teise maailmasõja lõpp oli kahtlemata oluline ajaloosündmus, kuid teisalt tähistab 9. mai hoopis tulevikku. Rohelist tulevikku, kui täpne olla!

Nimelt peab 9. mail oma sünnipäeva Rohelise trükise ehk Green print ökomärgis. Sedapuhku saab märk juba 19-aastaseks!

Kirjutasime hiljuti trükitööstuses kasutatavatest kvaliteedi- ehk keskkonnamärgistest. Aina suurem hulk Eesti inimesi pöörab keskkonnamärgistele tähelepanu. Kui sa pead valima kolme samaväärselt korraliku toote vahel, eelistab üha rohkem tarbijaid kaupa, mis on varustatud keskkonnamärgisega. Millegi põhjal tuleb inimesel ju oma ostuotsus teha!

Ecoprindile on omistatud üsna mitu sellist tähist. Ja ühe oleme ise välja töötanud! Ega ometi Rohelise trükise ehk Green print ökomärgise? Otseloomulikult! Rohelise trükise ökomärk on valminud koostöös Eestimaa Looduse Fondiga ning seda on lubatud kasutada vaid meie juures valminud trükistel.

Kui tellid trükised Ecoprindist, saad tõhusalt vähendada oma tegevuse negatiivset keskkonnamõju:

„Rohelises trükises” kasutatakse naftakeemia asemel looduslikke õlisid ja vaike
„Rohelises trükises” kasutatakse sertifitseeritud või taaskasutatud toormaterjali
„Rohelise trükise” valmistamist toetab keskkonnasõbralik tehnoloogia

Kui su tootel on „Rohelise trükise” ökomärk, võib klient kindel olla, et aitab su kaupa ostes loodust säästa. Kui see ei ole oluline müügiargument, siis mis on?

Võta meiega ühendust ja me räägime sulle juba täpsemalt, kuidas loodussõbralikud trükised valmivad!