2023. aasta Mema kalendermärkmikud

Mema kalendermärkmiku avapilt

2023. aasta Mema kalendermärkmikud

Ecoprindil on juba mitmendat aastat olnud rõõm teha koostööd loovagentuuriga Mema naistele disainitud kalendermärkmiku, memaplanner, trükkimisel.

Värskelt valminud 2023. aasta kalendermärkmiku fookuses on naise külluslik olemus ja ühendus loodusega. Noorkunstnik Liis Tamme lõi memaplannerisse iga kuu jaoks temaatilised naiselikku energiat täis illustratsioonid. “Ma armastan seda, et olen naine ja ma armastan teha kunsti, mis seda väljendab. Naised on maailma ilu loojad,” avas Liis Tamm oma inspiratsiooni allikat.

Mema 2023.a kalendermärkmikud on saadaval kahes loodusest inspireeritud kaanetoonis – mahe oliiviroheline ja õrn lavendlihall. Kalendermärkmiku juurde saab osta ka spetsiaalselt selle tarbeks valminud kinkekarbi ning kõik 12 illustratsiooni on trükitud postkaartidele, mis on müügil komplektina.

Mema loovagentuuri kaasasutaja Merje Talviku sõnul on korraliku ja usaldusväärse trükikoja olemasolu Mema jaoks kriitilise tähtsusega.

„Ladus koostöö Ecoprindiga on kestnud enam kui kümme aastat ja sai alguse aja, mil töötasin veel riigisektoris,” räägib Merje. „Kuna Ecoprindi hinna ja kvaliteedi suhe oli väga hea, võitis ta meil nii mõnegi trükiste hanke ja nii see koostöö algas. Oleme kasutanud ka teiste trükikodade teenust, kuid enda ettevõttes eelistame partnerina just Ecoprinti.

Ecoprindi poole pöördume ennekõike just keerulisemate projektide puhul, sest nende kogemus ja võimekus on kindlasti üle turu keskmise.

Ecoprindi väärtused keskkonnasäästliku tootmise puhul on meile ja meie klientidele väga olulised, tegelikult võib isegi öelda, et määravad. Praegu koostööd tehes ei pea üksteisele isegi mainima, et eelistame loodussõbralikku lähenemist, see on juba vaikimisi nii.”

Merje ja tema kolleegid on veendunud, et läbimõeldud disain on osa teadlikust kommunikatsioonist, millega saab tõsta organisatsiooni konkurentsivõimet ning jõuda soovitud eesmärgini. Ecoprint nõustub ja tänab Memat usalduse ja suurepärase jätkuva koostöö eest!