Kuidas kujuneb trükise hind?

Kuidas kujuneb trükise hind?

Millal sa viimati kolmanda klassi matemaatikaõpiku lahti tegid? Äkki on sul lapsed ja oled üritanud neid kodutöödes aidata? Kas oleksid osanud arvata, et algkooli matemaatika sulle liiga keeruliseks osutub?

Vaesed lapsed peavad seda kõike aga õppima. Ja mida aasta edasi, seda hullemaks läheb: hulkliikmete korrutamine, koosinused ja siinused, geomeetria ja loomulikult kõikvõimalikud valemid! Millal sul neid päris elus vaja läks, eks ole? Saja piires liita ja lahutada suudab igaüks ja ega rohkemat vaja olegi. Ning kui ongi, leidub igas mobiiltelefonis kalkulaator!

Kõik õige, aga…

On üks valem, mida sul ka tegelikult vaja läheb! Eriti ja peamiselt siis, kui Ecoprindist loodussõbralikult toodetud trükiseid tellid. Õnneks on see valem lihtsam kui kolmanda klassi matemaatika.

„Kuidas kujuneb Ecoprindi teenuste hind?” küsivad kliendid meilt alalõpmata. „Kas teil on mingi üldine hinnakiri ning kui jah, siis miks seda teie kodulehelt ei leia?”

Kuna Ecoprindi tooteportfell on tohutult lai, siis üldist hinnakirja meil ei ole. Iga töö on personaalne ja iga toode, mille valmis teeme, on tellija nägu. Küll aga on heaks suunanäitajaks valem, millele Ecoprint hinda koostades tugineb. See valem koosneb järgmistest muutujatest:

mis tootega on tegu
mis formaadis toode on
millist paberit kasutatakse
milline on trükise värvilisus
kui suur on tiraaž
kas klient soovib trükisele midagi lisaks

Kui need muutujad on väärtustega täidetud, saame hinda arvutama hakata. Valem on lihtne, kuid ennustamatult imelise tulemusega! Piiriks on vaid sinu ja meie kujutlusvõime, aga need on teatavasti piiritud!

Võta meiega ühendust ja loome üheskoos midagi ägedat!