Ootamine on elu lahutamatu osa. Kaua võib?

Ootamine on elu lahutamatu osa. Kaua võib?

Ootamine on elu lahutamatu osa. Koguni nii lahutamatu, et sellest on lausa laule loodud. Ka mitmed Eesti muusikud on ootamisele teoseid pühendanud ja kuulsaim neist kuulub ansamblile Vitamiin:

Ootajal aeg venib nii,

nii, et teab, kus mõtted viib

Meenub halba, meenub head

siiski ootama veel peab

Ka Singer Vinger on ootamisest laulnud:
Ai-ai, kaua võib!

Varsti on talv, aga lund pole ikka veel maas!

Ai-ai, kaua võib!

Suvi on läind, aga ikka veel haljendab aas!

Inimene on oma olemuselt kannatamatu ja pole ime, et me kõike kohe nüüd ja praegu kätte tahame saada. 

Ometi on kiirelt kätte tulnud asjadega hulk riske ja peamine on see, et liiga siva valminud asjad kipuvad enamasti kehva kvaliteediga olema. 

Kus on parem toit: à la carte restoranis või bensiinijaama valmistoitude letis? Milline õhtu on romantilisem: tunde kestev vestlus küünlavalgel või see, mis viie minutiga ühele poole saab?

Meie esivanemad ütlesid tabavalt: kaua tehtud kaunikene!

Sama puudutab hinnapakkumisi. Kui sa trükiseid tellid ja pakkumise veerand tunniga kätte saad, tuleb muutuda ettevaatlikuks. 

Hinnapakkumine on nagu õhtusöök: mida suurem töö, seda rohkem vajab Ecoprint pakkumise tegemiseks aega. Nädalat ei pea ootama, aga päris tunniga ei pruugi suure töö hinnastamine valmis saada. Jumal tänatud, et ei saa – vastasel juhul ei suhtuks me sinu soovidesse piisava tähelepanuga!

Ecoprint teeb kõike korralikult, sealhulgas hinnapakkumisi. Korralik hinnapakkumine on meie hinnangul aga selline, mis su tellimust kõige täpsemini kirjeldab. Väga lihtne on kliendile meeldimiseks kibekähku pakkumine kokku klopsida, aga üle jala koostatud hind sisaldab alati „ootamatuid kulusid”. Neid ei taha aga mitte keegi.
Head asjad jõuavad nendeni, kes suudavad oodata. Ka hinnapakkumisi. 

Ehk tagasi Vitamiini juurde jõudes:

Ootajal kui vaga meel

oodata võib kaua veel

siis, kui saabunud on aeg

küllap tasutud saab vaev