Ecoprint on taas ISO sertifitseeritud tootmisettevõte 

ecoprintile väljastati ISO sertifikaat.sertifikaadi väljastas metrosert

Ecoprint on taas ISO sertifitseeritud tootmisettevõte 

2024. aasta märtsis väljastas sertifitseerimisasutus Metrosert Ecoprindile rahvusvaheliselt tunnustatud ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaadid.

Sertifikaatide olemasolu annab klientidele kindluse, et tegu on usaldusväärse ja vastutustundliku partneriga. Lisaks aitavad need parandada ettevõtte protsesside toimivust  ja keskkonnategevuse tulemuslikkust. 

ISO 9001 on rahvusvaheline kvaliteedijuhtimise standard. Sertifikaadi olemasolu näitab ettevõtte pühendumust kvaliteedile ja klientide rahulolu parandamisele.

ISO 14001 on rahvusvahelistest keskkonnajuhtimissüsteemi standard. Sertifikaadi olemasolu kinnitab, et ettevõte on pühendunud jätkusuutliku teenuse pakkumisele ja keskkonnamõju vähendamisele.

Ecoprindi tegevjuhi Margo Tärni sõnul on väljastatud sertifikaadid tunnustus pikaajalise pühendumuse eest: “Ettevõtte ajaloos ei ole käesolev sertifitseerimine esmakordne. Vabatahtlik kvaliteedi- ja keskonnajuhtimissüsteemi sertifikaat väljastati ettevõttele juba 2006. aastal. Alates sellest perioodist on meie käitumis- ja suhtumismudel üles ehitatud kooskõlas ISO 14001 ja ISO 9001 nõuetega.”

Ecoprindi meeskond tänab kõiki projektis osalenuid, kes on aidanud sertifikaatide taastaotlemise teoks teha!