50 000 pakendit tunnis!

50 000 pakendit tunnis!

Vii läbi üks kiire mõttemäng.

Oled toidupoes. Liigud riiulite vahel, hindad pilguga kaupa ning püüad otsustada, millise piimapaki või grillliha ostukorvi tõstad. Mille järgi sa oma otsused teed? Varasema kogemuse? Väljakujunenud ostukäitumise? Pakendi väljanägemise? Kõigi kolme?

Raamatu kaane järgi ei olevat ilus sisu üle otsustada. Ometi teeme seda pidevalt. Vähe sellest: ka inimeste puhul kujundame oma suhtumist suures osas väljanägemise põhjal. Ja kui me juba nii olulises küsimuses – sõbrad või isegi kallimad – väljanägemist usaldame, siis miks peaks kõige muuga teistmoodi olema? Ei olegi. 

Ilusa pakendi loomine võib esmapilgul lihtne tunduda. Mis seal ikka, eksole? Lasen disaineril midagi valmis kavandada ja saadan asja seejärel suvalisse trükikotta. Toimetan kauba poodi ja jään ootama, kuidas see ennast ise müüma hakkab.

Tegelikkus on palju keerulisem. Pakendil ja pakendil on vahe. Suur osa pakendi kvaliteedist selgub selle käega katsumisel ja ka visuaalselt võivad sama kavandi järgi trükitud pakendid üksteisest tublisti erineda – kõik sõltub trükikojast, kus pakend trükiti.

Ecoprint on eelmisest aastast oma tegevuse just pakenditele suunanud. Oleme oma masinaparki kõvasti uuendanud ning keskkonnasõbralikumaks muutnud. Meie uus automaatne pakendi liimiliin on võimeline tootma kuni 50 000 pakendit tunnis. 

Lugesid õigesti: üle 800 pakendi minutis! Mõtle, kui su toodete müük sama kiirelt käiks! Käibki, kui toote pakendisse tõiselt suhtud. Võibolla mitte nii suurtes mõõtmetes, ent kvaliteetne pakend mõjub ükskõik millisele heale tootele tõelise buusterina.. Lisaks muudab võimas tootmisliin ka trükihinna sinu jaoks soodsamaks. 

Niisiis: hea toode kehvas pakendis on puhas raiskamine. Jäta see Ecoprindi meie, mitte pimeda juhuse hooleks!