Kolm või kolm miljonit sokipaari?

Kolm või kolm miljonit sokipaari?

Siin on kaks tõestisündinud lugu, mis panevad ka kõige elukogenuma inimese istuli prantsatama.

Esimene juhtus ühes Tallinna toidupoes.

„Ma sooviksin osta pool arbuusi,” pöördus klient müüja poole. „Kas te palun lõikaksite mulle ühe pooleks?”
„Nalja teete või?” ärritus müüja. „Kui ma arbuusi pooleks lõikan ja selgub, et see on mädanenud, kes siis teie meelestteise poole ära ostab?”

Teine lugu juhtus Viljandis ehk tuletikkude kodulinnas. Ja juhtuski justnimelt tuletikkudega.

„Ma sooviksin tikke osta,” ütles keskealine mees R-Kioski teenindajale. „Aga mul läheb ainult ühte vaja, äkki saate teha erandi ja mulle ühe vaid tiku müüa?”
Uskumatud lood, kuid juhtusid need ometi. Ja kui rahulikult järele mõelda, siis on mõlemas oma iva sees, kuigi esmapilgul nii ei tundu. Sest tõepoolest – milleks mulle 50 tikku, kui mul on vaja ainult ühte küünalt läita? 

„Kas Ecoprindil on piirkogused?” küsivad kliendid meilt pidevalt. „Kas on mingi minimaalne tiraaž, millest alates te tellimusi vastu võtate?”

Vastus võib kõlada šokeerivalt: ei ole. Lugesid õigesti – kui vaja, teeme sulle vaid ühe trükise. Ehk müüme vaid ühe tiku, kui Viljandi loo analoogiat kasutada. Tahad vanaisale juubeliks isekootud sokke kinkida, kuid soovid neile käsitsi joonistatud etiketi asemel trükitud sedelikese külge õmmelda? Pole probleemi – me teeme selle ka ära. 

Ecoprindi tellimustel puudub miinimumkogus. Mis aga veel vahvam – meil puudub ka ülempiir. 

Võib-olla tulid vanaisale kootud sokid nii ägedad välja, et hakkadki neid tootma. Müüd esimesel kuul sada, järgmisel kolmsada, aasta pärast kakskümmend tuhat paari, kahe aasta pärast laiened USA turule ja pead olema valmis kolm miljonit sokipaari müüma? Raske, aga mitte võimatu! Mis aga peamine – sa ei pea etikettide pärast isegi siis muretsema, kui su turg saja miljoni sokipaarini kasvab, Ecoprint suudab sind ka nii suurte koguste puhul toetada! 

On aga üks oluline asi, mida silmas pidada: mida väiksem kogus, seda kõrgem tükihind. Ja vastupidi – mida rohkem etikette (või ükskõik mida) tellid, seda odavamaks ühe ühiku hind kujuneb. Miinimum- ega maksimumkoguseid meil ei ole, on vaid soov ja oskus sinu trükised kvaliteetselt ja loodussõbralikult valmis teha.

Võta meiega ühendust, vaatame su vajadustele otsa, ja asume tööle!