Sa ei pruugi sellest kuulnudki olla!

Sa ei pruugi sellest kuulnudki olla!

Kas oled kunagi Tokyos metrooga sõitnud?

Kui oled, siis panid kinldasti tähele, kuidas jaapanlased ühistranspordis endale „isikliku ruumi” tekitavad. Nad potsatavad istuma ning lülitavad end muust maailmast täielikult välja. Kes jääb tukkuma, kes silmitseb ainiti kaugusesse, kes „isoleerib” end mõnel kolmandal moel. Jaapanlaste võime end ümbritsevast eraldada on uskumatu.

Eestlasele meeldib maailmaga pigem kontaktis olla. Kuid meilgi tuleb ette olukordi, mis nõuavad ruumide eraldatust, nii kontorites kui muudes ühiskondlikes paikades. Üks võimalus on püüda jaapanlaste kombel mediteerida, mis ei pruugi aga põhjamaalasel õnnestuda. Teine võimalus on seinad ehitada, ent see on kallis ja tihti ka ebapraktiline.

Õnneks on ruumide eraldamiseks ka kolmas võimalus!

Sa ei pruugi sellest kuulnudki olla, nii et loodetavasti üllatud kohe meeldivalt.

Ecoprint loob täiesti teistmoodi disainilahendusi erinevate seina- ja klaaspindade kleepimiseks, mis aitavad esile tuua või eraldada teatud alasid. Lugesid õigesti: kaasaegne trükitehnika tuleb sulle appi siis, kui traditsiooniline ehitus liiga tülikaks või kulukaks osutub.

Ja mitte ainult! Meie laiformaat-digitaaltrükk pakub mitmekülgseid võimalusi ka pilkupüüdvate reklaammaterjalide valmistamiseks. Nii siseruumides kui ka väljas!

Ecoprindi laiformaat-digitaaltrüki tootevalik on põhjalik:

seina-, akna- ja põrandakleebised
sõidukikleebised
sildid, viidad ja infotahvlid
bännerid
roll-up’id
plakatid ja postrid

Ecoprint aitab sinu ideed teostada disainist kuni paigalduseni. Sinu ainus mure on meile ära rääkida, mis on sinu mure. Täpselt nii lihtne ongi.

Pole vahet, kas soovid ruume moodsalt ja isikupäraselt eraldada ja visualiseerida või tahad oma brändi reklaamida – meie suudame seda pakkuda!

Võta meiega ühendust ja asume ühiselt sinu äri purjedesse veelgi suuremat tuult puhuma!