Parim reklaam on liikuv reklaam!

Parim reklaam on liikuv reklaam!

Öeldakse, et igasugune reklaam on hea reklaam. Vale puha.

Heal ja halval reklaamil on suur vahe: üks meelitab potentsiaalseid kliente ligi ja teine peletab nad eemale. Täpselt nii lihtne ongi.

Ja kui keegi hakkab tüütuseni äraleierdatud „any publicity is good publicity” juttu ajama, tähendab see enamasti ainult üht: ta on mingi jamaga hakkama saanud ning üritab kehva mängu juures head nägu teha,

Heal ja halval reklaamil on tegelikult lihtne vahet teha. Ent üks on selge: ka kõige paremast reklaamist on vähe tolku, kui keegi seda ei näe. Sa võid maailma kõige nupukama idee peale tulla ning kõige andekama disaineri palgata, aga kui su reklaam võimalike klientideni ei jõua, lähevad nii idee kui kujundajale makstud töötasu lihtsalt raisku.

Kuidas hea reklaam õige auditooriumini viia?

„Väga lihtne!” hüüatab nüüd iga reklaamimees. „Tuleb ajalehte pind broneerida! Või veel parem: osta välireklaam ja ongi korras!”

Aga kas on? Leheruum on kallis lõbu, eriti pandeemiast murtud majandustingimustes. Ning ega magusad välireklaamipinnad odavamad ole. Kuhugi äärelinna kõrvaltänavale on kahtlemata soodne oma plakat püsti lüüa, aga seal liiguvad vaid kohalikud elanikud. Sinu eesmärk on oma toodet või teenust tuhandetele näidata!

Tänases majandusolukorras on iga sent arvel, iga euro loeb. Kuidas olla kindel, et reklaami levitamisele kuluvad vahendid kõige optimaalsemalt kasutatud saaks?

Hea küsimus! Ja Ecoprindil on sellele hea vastus, mille peale päris igaüks ei tulegi: parim reklaam on selline, mis ise mööda linna ringi sõidab! Lugesid õigesti: tõhus välireklaam ei seisa ühe koha peal, vaid kimab ringi! Nii ei piirdu sinu potentsiaalne auditoorium suvalise tupiktänava elanikega, vaid ulatub hea õnne korral sadade tuhandete silmapaarideni.

Vähe sellest! Ajalehte tuleb vähemalt korra kuus pool lehekülge osta, liikuv välireklaam on aga ühekordne insvesteering, mis võib aastaid uusi kliente ligi meelitada.

Heakene küll, mis liikuvast reklaamist me siis räägime? Sõidukikleebistest loomulikult! Oled neid ju näinud küll! Ja kui ei ole, kliki siia ja vaata! Geniaalne, kas pole?

Kui sinu ettevõttes kasutatakse autosid või muid sõidukeid, tuleb need liikuvateks reklaamideks muuta. Ecoprint aitab sul seda kiirelt ja mugavalt teha – võta meiega ühendust ning muuda oma sõidumasin sama tõhusaks brändingu tööriistaks nagu õunakujutis Apple’i sülearvutitel, ega see sinna niisama paigutatud ole!