Meeldejäävad projektid- Nuvalo sõidukid

Meeldejäävad projektid- Nuvalo sõidukid

Kuidas tavalisest sai eriline!

Veidi aega tagasi näitasime Teile pilte ühest vahvast projektist, mis oli meie jaoks nii põnevust kui väljakutseid täis. Küll aga jäi kripeldama, et võiksime tehtud tööst rohkem rääkida. Meil on alati hea meel, kui meie kliendid usaldavad meile kogu projekti algusest lõpuni- see tähendab toote kujundusest lõppviimistluseni. Ja eriti hea meel on veel sellest, kui kõige tipuks oleme juurde saanud ka ühe rahuloleva kliendi! Suur tänu siinkohal veelkord Nuvalo Employ’le usalduse eest!

Kokku sai kleebitud, trükitud ja kujundatud 6 autot, millest 4 sõiduautod ja 2 minibussid.

Kes on Nuvalo Employ?

Nuvalo Employ OÜ on tegutsenud juba 2005. aastast alates, omades pikaajalist rahvusvahelist kogemust personaliteenuste valdkonnas. Peamisteks tegevusvaldkondadeks tööjõurent ja personalivärbamine. Eduteguriks on 14 aasta pikkune kogemus, rahvusvahelised kontaktid ning soov anda endast parim. Väärtusteks: usaldusväärsus, pühendumus, uuenduslikkus, koostööpartnerid!

Oma pikaajalise kogemustepagasi ja tugevate väärtustega sarnaneb Nuvalo paljuski ka Ecoprindile. Ilmselt seetõttu tundsime ka meie end kogu protsessi käigus nii mugavalt. Nuvalo tõestas, et on ka kliendina kogu suhtluses ja asja-ajamises väga professionaalne.

 

Loe Nuvalo kohta lisaks [SIIT]