Mitu sõna ütleb pilt, mida keegi ei näe?

Mitu sõna ütleb pilt, mida keegi ei näe?

Kui kiiresti sa hommikul riidesse saad? Minutiga? Tubli!

Kui kiiresti paarkümmend kilo alla võtad? Aastaga? Vägev!

Kui kiiresti 100 meetrit jooksed? 15 sekundiga? Vau!

Aga kui kiiresti sa oma firma reklaami püsti saad? Osaled näiteks mõnel messil ja tahad end seal nähtavaks muuta? Kaua sul selleks kulub?

Päris kaua? Väga kaua? Jube kaua?

Nii ta on. Aga ei pea olema.

Kui sul on vaja reklaam kiiresti üles saada – mõnel suurüritusel või kasvõi tänavanurgal –, tuleb appi roll-up. Ehk ajaloo nobedaim võimalus oma bränd visuaalselt nähtavaks muuta.

Võtad roll-up’i kandekotiga kaasa, sikutad mõnekõmne sekundiga välja ja paned paari minutiga üles. Lihtne, mugav ja kiire. Ei mingit kulukat messiboksi ehitamist ega kaunistamist: roll-up teeb sama töö ära palju kiiremini, pea sama nobedalt kui 100 meetri jooksu maailmameister. Ainus vaev on Ecoprindile helistada ja ongi korras!

Su võimalused oma brändi nähtavaks muuta ei piirdu pelgalt roll-up’idega. Meie tootevalikus on mitmeid moodsaid ja loodussõbralikke lahendusi. Mis aga veelgi toredam: neid lahendusi võid kasvõi omas kodus kasutada, magamistuba isikupärastades või lapse sünnipäeva lõbusamaks muutes.

Instagrami-raame oled näinud? Neid lahedaid papist moodustisi, millega on inimestel vahva fotograafile poseerida? Laod raami oma sõnumit täis, palud huvilistel nendega pilti teha, ning su ettevõte turundab end peaaegu ise! Ecoprint valmistab sulle täpselt sellise Instagrami-raami nagu tahad.

Kapa-plaatidest oled midagi kuulnud? Neile saab trükkida maakaarte, fotosid, mida iganes. Ja kui traditsiooniline nelinurk igavaks jääb, lõikame sulle PVC-plaadist ükskõik millise kujuga pilgupüüdja, olgu siis seinaplaadi või mõne muu visuaalse magneti.

Üks pilt ütlevat enam kui tuhat sõna. Tõsi mis tõsi! Kuid pildist on vähe abi, kui see su potentsiaalsete klientideni ei jõua. Sa ei astu ju messil möödujatele ligi ega palu neil telefonist su firma logo vaadata! Tule meile külla ja arutame koos, kuidas ükskõik millal ja ükskõik kus kiirelt ja mugavalt nähtavaks muutuda!