Kuidas ruum kiirelt stiilseks muuta?

Kuidas ruum kiirelt stiilseks muuta?

Oled sa kuulnud ingliskeelset väljendit shopping experience? Eesti keeles võiks selle „ostlemiskogemuseks” tõlkida ja sisuliselt kirjeldatakse selle mõiste abil seda, kui mõnus sul poes või kaubanduskeskuses on. Ameeriklased võivad sellest tundide viisi rääkida, aga ka eestlastele on hakanud shopping experience aina enam korda minema.

Mida see aga tähendab? Kuidas saab poes üldse mõnus olla? Alustame sellest, kuidas ei saa.

Sa sisened kauplusesse, kus

a) on külm;
b) tooted vedelevad üksteise otsas virnas;
c) müüjaid pole ja kui ongi, piidlevad nad sind kahtlustavalt;
d) sisekujundus on isikupäratu või seda polegi.

Sellises kaupluses ootab sind kehv ostlemiskogemus. Jah, sa saad oma träni kätte, tõenäoliselt odavama hinnaga kui mõnes teises äris, kuid poes veedetav aeg möödub pehmelt öeldes ebameeldivalt.

Milline on hea shopping experience?

Sa sisened poodi, kus

a) on soe;
b) kaubad on paigutatud kenasti, võib-olla on mõned isegi valgustusega esile tõstetud;
c) müüjad on sinust huvitatud ja aitavad igal võimalusel;
d) sisekujundus on stiilne ja pilkupüüdev.

Sellises kaupluses võid olla kindel, et ostlemiskogemus on suurepärane. Koguni sedavõrd, et oled valmis teatava hinnavahe selle nimel kinni maksma.

Miks peaks aga mõnus kogemus inimest vaid poodides ootama? Kas poleks tore ka kontoris olemist töötajaile ja külalistele meeldivamaks muuta?

Absoluutselt! Ja see on palju lihtsam, kui arvad.

Ecoprindi seina-, akna- ja põrandakleebised muudavad mistahes ruumi – kontori või poe – kiiresti isikupäraseks ja stiilseks. Ehk siis teevad neis ruumides viibimise kogemuse meeldivaks. Meie lahendused on efektsed ega eelda suure-eelarvelist renoveerimist ega tüütut remonti. Keskkonna visuaalne isikupära mõjub su klientidele ja töötajatele inspireerivalt ning käibed ja tööviljakus tõusevad üüratuid lisainvesteeringuid tegemata.

Tutvu meie portfoolioga ning mõistad, millest räägime. Tule seejärel meie juurest läbi: teeme ühiselt sinu juures „ostlemise või töötamise kogemuse” vastupandamatuks!